          SKU 2208NS02060800600
          Rug Shape: Rectangular
          Rug Size: 2' 6" x 8'
          Description
          • Construction: Machine Woven Rugs
          • Contents: 100% Natural Sisal
          • Colors: Ivory, ,
          • Pile Height: 0.38
          • Shape: Runner
          • Country of Origin: IN
          Collection Anton
          Rug Shape Rectangular
          Rug Size 2' 6" x 8'
          Dimensions
          Package Dimensions
          Package Width 8.00"
          Package Depth 31.00"
          Package Height 8.00"
          Specifications
          SKU & Model
          SKU 2208NS02060800600
          UPC 886881282236
          Weight
          Weight 18.60lbs
          More from the Anton Collection...
          Request More Information
          Please enter your name
          Please enter your email
          Please enter your phone
          Please enter your Zip Code
          Please enter your comments
          * required
          Anton Buttermilk Runner Rug - 2'6" x 8'6"