          SKU 2091NS02060800219
          • Contents: 100% Olefin Base w/Border
          • Colors: Green
          Types Area Rug, Runner
          Collection Islamorada-Herringbone
          Rug Shape Rectangular / Runner
          Rug Size 2' 6" x 8'
          Dimensions
          Package Dimensions
          Package Width 8.00"
          Package Depth 31.00"
          Package Height 8.00"