          SKU 1999NS02060800000
          Description
          • Construction: Indoor/Outdoor Bases
          • Contents: 100% Olefin Base
          • Colors: Brown
          Types Area Rug, Runner
          Collection Grassy Mountain-BD
          Rug Shape Rectangular / Runner
          Rug Size 2' 6" x 8'
          Dimensions
          Package Dimensions
          Package Width 8.00"
          Package Depth 31.00"
          Package Height 8.00"