          SKU 1991RS00180018755
          Rug Shape: Square
          Rug Size: 1' 6" x 1' 6"
          • Contents: 100% Olefin Base w/Border
          • Pile Height: 0.38
          Rug Shape Square
          Rug Size 1' 6" x 1' 6"
          Dimensions
          Package Dimensions
          Package Width 18.00"
          Package Depth 18.00"
          Package Height 1.00"
          Specifications
          SKU & Model
          SKU 1991RS00180018755
          UPC 886881695357
          * required
          Creative Concepts-Grassy Mtn. Creative Concepts-Grassy Mtn. Cove Pebble Rectangle Rug - 1'6" x 1'6"