          SKU 1991NS02060800100
          • Contents: 100% Olefin Base w/Border
          • Colors: Gold
          Types Area Rug, Runner
          Collection Creative Concepts-Grassy Mtn.
          Rug Shape Rectangular / Runner
          Rug Size 2' 6" x 8'
          Dimensions
          Package Dimensions
          Package Width 8.00"
          Package Depth 31.00"
          Package Height 8.00"