          SKU 0110BSK020600
          Description
          • Construction: Braided Rugs
          • Contents: 100% Polypropylene
          • Colors: Tan
          • Shape: Basket
          • Country of Origin: US
          Type Basket
          Collection Sea Glass
          Feature Glass
          Dimensions
          Overall Dimensions
          Overall Width 20.00"
          Overall Depth 20.00"
          Overall Height 12.00"
          Package Dimensions
          Package Width 6.00"
          Package Depth 38.00"
          Package Height 6.00"
          Specifications
          SKU & Model
          SKU 0110BSK020600
          UPC 723761245212
          Weight
          Weight 1.23lbs
          More from the Sea Glass Collection...
          Request More Information
          Please enter your name
          Please enter your email
          Please enter your phone
          Please enter your Zip Code
          Please enter your comments
          * required
          Sea Glass Shell 20" Basket