          SKU 0110BSK016900
          Description
          • Construction: Braided Rugs
          • Contents: 100% Polypropylene
          • Colors: Multi-Colored
          • Shape: Basket
          • Country of Origin: US
          Type Basket
          Collection Sea Glass
          Feature Glass
          Dimensions
          Overall Dimensions
          Overall Width 16.00"
          Overall Depth 16.00"
          Overall Height 9.00"
          Package Dimensions
          Package Width 6.00"
          Package Depth 29.00"
          Package Height 6.00"
          Specifications
          SKU & Model
          SKU 0110BSK016900
          UPC 886881475317
          Weight
          Weight 0.79lbs
          More from the Sea Glass Collection...
          Request More Information
          Please enter your name
          Please enter your email
          Please enter your phone
          Please enter your Zip Code
          Please enter your comments
          * required
          Sea Glass Fiesta Bright Multi 16" Basket